Блог

tv_ru

Готові рішення для виготовлення вершкового крем-сиру на зразок "Філадельфії"

Вершковий крем-сир, як інгредієнт або самостійний продукт, здобув популярність по всьому світу. Його ніжна текстура та багатий смак роблять його улюбленим додатком до багатьох страв та десертів.

Читати далі
tv_ru

Використання ароматизаторів при виготовленні сиру та сирних продуктів

Всі, хто займається виробництвом сиру та сирних продуктів, знайомі з традиційним процесом виробництва. Однак додавання ароматичних добавок при виготовленні сиру може надати продукту родзинку і зробити його більш цікавим для покупця. У цій статті ми розглянемо використання ароматизаторів для виробництва різних типів сирів/ сирних продуктів.

Читати далі
tv_ru

Суміш для приготування печива по типу "Американо"

Як технолог кондитерського виробництва дуже рекомендую суміш для печива Колаген pro 5507 для приготування м'якого ароматного печива з тріщинками по типу «Американо» всім, хто хоче розширити асортимент кондитерської продукції.

Читати далі
tv_ru

Як підібрати смако-ароматичні суміші для ковбас?

Як правильно підібрати смако-ароматичні суміші для різних видів ковбас з асортименту компанії "Центр харчових технологій"

Читати далі
tv_ru

Ефект від застосування харчових добавок Колаген Pro у виробництві майонезу

Виробники знають, що дуже важливою проблемою при виробництві майонезу та майонезних соусів є стабілізація емульсії, особливо низькокалорійних майонезів. Щоб надати менш стійким середньо- і низькокалорійним майонезним емульсіям довготривалу стійкість і оберегти їх від розшарування (при тривалому зберіганні, при зміні температурних режимів, при транспортуванні) в рецептури вводять стабілізатори.

Читати далі
tv_ru

Використання стабілізаторів для виготовлення згущеного молока

Згущене молоко є цінним і корисним продуктом, який можна використовувати як одразу в їжу, так і у вигляді напівфабрикату.

Читати далі