tv_ru

Смако-ароматичні суміші серії «Чорнобаївка» – зміна назви

НВП «Центр Харчових Технологій» змінив назву серії популярних смако-ароматичних сумішей для напівкопчених ковбас  із відомими класичними нотами, знайомими нам з дитинства, з Московської на Чорнобаївку.

Смако-ароматичні суміші NutriMeat «Чорнобаївка» , «Чорнобаївка Люкс», «Чорнобаївка ДСТУ» призначені для напівкопчених ковбас.

Смако-ароматичні суміші для виготовлення напівкопчених ковбас від Центру Харчових технологій містять у своєму складі всі необхідні компоненти для формування необхідної текстури та в'язкості фаршу, а також гармонійного смаку та аромату вже в готовому продукті. Смако-ароматичні суміші від ЦХТ дозволяють підтримувати стабільну якість готового продукту, незалежно від сировини та спрощують технологічний процес.

Наші технологи мають величезний досвід зі створення смако-ароматичних сумішей для м'ясних та ковбасних виробів, напівфабрикатів, мають безліч розробок з покращенням консистенції, зовнішнього вигляду продукції та підвищення економічних показників виробництва.

Якщо ваше виробництво потребує консультаційної допомоги для підбору смако-ароматичної суміші - наші технологи допоможуть Вам обрати оптимальне рішення.

ПопередняНовинка! Cіль-консервант NUTRISTAB
НаступнаНовинка асортименту - маринади "Шашлик Кавказький" та "Курка Пікантна"