tv_ru

Смако-ароматичні суміші серії «Чорнобаївська» – зміна назви

НВП «Центр Харчових Технологій» змінив назву серії популярних смако-ароматичних сумішей для напівкопчених ковбас  із відомими класичними нотами, знайомими нам з дитинства, з Московської на Чорнобаївську.

Смако-ароматичні суміші NutriMeat «Чорнобаївська» , «Чорнобаївська Люкс», «Чорнобаївська ДСТУ» призначені для напівкопчених ковбас.

Смако-ароматичні суміші для виготовлення напівкопчених ковбас від Центру Харчових технологій містять у своєму складі всі необхідні компоненти для формування необхідної текстури та в'язкості фаршу, а також гармонійного смаку та аромату вже в готовому продукті. Смако-ароматичні суміші від ЦХТ дозволяють підтримувати стабільну якість готового продукту, незалежно від сировини та спрощують технологічний процес.

Наші технологи мають величезний досвід зі створення смако-ароматичних сумішей для м'ясних та ковбасних виробів, напівфабрикатів, мають безліч розробок з покращенням консистенції, зовнішнього вигляду продукції та підвищення економічних показників виробництва.

Якщо ваше виробництво потребує консультаційної допомоги для підбору смако-ароматичної суміші - наші технологи допоможуть Вам обрати оптимальне рішення.

ПопередняНовинка! Cіль-консервант NUTRISTAB
НаступнаГотові рішення для виготовлення вершкового крем-сиру на зразок "Філадельфії"