tv_ru

Вершковий крем-сир, як інгредієнт або самостійний продукт, здобув популярність по всьому світу. Його ніжна текстура та багатий смак роблять його улюбленим додатком до багатьох страв та десертів.

Одним з найвідоміших крем-сирів є "Філадельфія", який став синонімом цього виду продукту. Виробництво такого сиру потребує використання спеціальних харчових добавок, які допомагають досягти бажаних властивостей готового продукту.

НВП "Центр Харчових Технологій" (ЦХТ) вже більше 15 років розробляє та впроваджує на підприємствах харчової промисловості різноманітні харчові добавки, стабілізаційні системи для виробництва різних видів продуктів. Як виробник та розробник харчових добавок в різних галузях ми не залишилися осторонь, коли ринок потребував технологічних рішень для виготовлення вершкового крем-сиру.

Готові рішення для виготовлення вершкового крем-сиру

На сьогодні в асортименті НВП ЦХТ є декілька пропозицій, щодо виготовлення крем-сиру:

  • Сіль-плавитель є однією з ключових добавок при виготовленні крем-сиру. Вона має властивість забезпечувати необхідну консистенцію та структуру продукту. Сіль плавитель допомагає досягти однорідності сиру, запобігаючи утворенню грудочок або зернистості. Вона також забезпечує еластичність та пластичність крем-сиру, що дозволяє йому легко намазуватися на хліб або інші продукти.
  • Стабілізатори для вершкового крем-сиру на зразок «Філадельфії» використовуються для покращення текстури та стійкості крем-сиру. Вони допомагають запобігти відділенню сироватки, забезпечуючи однорідність продукту протягом усього терміну зберігання. Стабілізатори також додають крем-сиру деяку густоту та покращують його структуру.
  • Білкові наповнювачі для крем-сиру використовуються для покращення структури та консистенції готового продукту. Вони додають додатковий об'єм та м’якість продукту, роблячи його більш пластичним. Білкові наповнювачі також можуть покращувати стійкість сиру до перепаду температур, зберігання та заморожування. Вони допомагають утримувати вологу, запобігаючи підсиханню крем-сиру.

Важливо зазначити, що харчові добавки потрібно використовувати з дотриманням встановлених норм та рекомендацій.

НВП "Центр Харчових Технологій" запрошує до співпраці – наші спеціалісти допоможуть у впровадженні наших продуктів у виробництво для виготовлення вершкового крем-сиру високої якості.

 

ПопередняСмако-ароматичні суміші серії «Чорнобаївська» – зміна назви
НаступнаВикористання стабілізаторів для виготовлення згущеного молока