tv_ru

Розсольні суміші для ін'єктування м'яса

Більшість виробників м'ясної та ковбасної продукції відзначають, що суміші для ін'єктування не тільки необхідні для технологічного процесу, а й дозволяють розширити асортимент в середньому та низькому ціновому діапазоні, при цьому готова продукція стає більш доступною для кінцевого споживача, що дуже актуально в нинішніх умовах ринку м'ясної продукції, адже у споживача просто не вистачає коштів купувати дорогі делікатеси.

При виготовленні цільном'язових солоних м'ясних виробів необхідно враховувати властивості вихідної сировини, скористатися наявними можливостями цілеспрямовано регулювати і підвищувати функціонально-технологічні властивості сировини та якісні показники солоних м'ясних продуктів.

Зробити делікатеси доступними споживачеві допоможе суміш для приготування розсолу NutriMeat 7704, розроблена фахівцями НВП «Центр харчових технологій».

Розсільна суміш NutriMeat 7704 надасть м'ясу пружної консистенції, збільшіть вологопов’язувальну та емульгуючу здатність білків м'язової тканини, забезпечує якість при високому відсотку виходу готової продукції. Ця добавка містить фосфати, стабілізатори кольору, гідроколлоіди - карагенани, які грають роль гелеутворювача, камеді, які стабілізують компоненти розсолу і перешкоджають його витікання з ін'єктованої сировини.

Суміш для ін'єктування NutriMeat 7704 добре зарекомендувала себе на великих м'ясокомбінатах східної України. Вона вдало поєднує в собі ціну та якість, і готовий продукт виходить щільним, сухим та прекрасним на смак.

Дана суміш підходить для ін'єктування, як свинини, яловичини, так і м'яса птиці, однак для виробництва делікатесів з м'яса птиці слід враховувати, що даний вид сировини має нижчу здатність зв'язувати вологу, тому дозування суміші потрібно коригувати.

Щоб уникнути появи багатьох технологічних проблем при виробництві цільном'язових та кускових м'ясних делікатесів, в тому числі і з м'яса птиці, технологи НВП «Центр харчових технологій» рекомендує виробникам приділяти увагу рН сировини, хімічному складу води, термічному стану сировини, стану обладнання, що впливає на вихід і якість готової продукції.

У асортименті НВП "Центр харчових технологій" для м'ясної промисловості також смако-ароматичні суміші для ковбасної та м'ясної продукції, різноманітні функціональні суміші, маринади, аромати для м'ясних та ковбасних виробів, детальніше можливо ознайомитися у розділі нашого сайту готові рішення для ковбасних виробів.

ПопередняМрія кожного кондитера: заварний крем швидкого приготування
НаступнаНовинка асортименту - маринади "Шашлик Кавказький" та "Курка Пікантна"