tv_ru

Минулий рік видався складним, але це не завадило нашій фірмі працювати та розширювати та оновлювати асортимент продукції згідно з попитом ринку.

Зустрічайте новинки: суміш для виготовлення високоякісних мафінів, різноманітних кексів та капкейків на яєчному порошку Колаген pro 5515/1 та комплексна суміш для виготовлення шоколадних мафінів, різноманітних шоколадних кексів та капкейків на яєчному порошку Коллаген pro 5514/2.

Суміші для мафінів - ідеальне рішення для тих виробників, які хотіли б доповнити асортимент своєї продукції апетитними та високоякісними виробами, перевагою яких є простота та швидкість приготування, чудові характеристики виробів, що випікаються, та їх стабільна якість. Переваги виробів, виготовлених із сумішами для мафінів від НВП «Центр Харчових Технологій»:

  • Відтворення принадного об'єму та рівномірної структури виробу, як на яйцях,
  • Більш шоколадний смак та аромат виробів, більш насичений колір,
  • Зручність у використанні, дозволяє легко та швидко приготувати тісто,
  • Чудово поєднується з начинками, у т.ч. термостабільними,
  • Дозволяє випікати різноманітні вироби: кекси, мафіни, капкейки, масляні бісквіти, рулети,
  • Дозволяє продовжити терміни придатності готових виробів.

Якщо ви вирішили придбати даний продукт, зв'яжіться з нашим менеджером за вказаним на нашому сайті номером телефону і залишіть заявку, також ви зможете замовити зразки даних продуктів для тестуванні на вашому виробництві, а наші технологи нададуть вам консультаційну підтримку.

ПопередняЯк підібрати смако-ароматичні суміші для ковбас?
НаступнаСуміш для приготування печива по типу "Американо"