tv_ru

Всім, хто хоче розширити асортимент кондитерської продукції рекомендуємо суміш Колаген pro 5507 для виготовлення одного з найпопулярніших видів здобного ароматного печива з тріщинками по типу «Американо».

Ця суміш дозволяє створювати смачне печиво з гарним мармуровим малюнком, яке вразить ваших клієнтів. Крім того, ви можете використовувати цю суміш для створення лінії продуктів із різними смаками, включаючи лимон, апельсин, м’яту, журавлину та вишню.

 Переваги суміші для печива  Колаген pro 5507:

  • Однією з найвагомих переваг суміші для печива  Колаген pro 5507 є те, що вона значно скорочує процес приготування тіста. Це важливо для будь-якого бізнесу, оскільки дозволяє заощадити час і скоротити трудовитрати. За допомогою цієї суміші ви можете легко та швидко створити ідеально замішане тісто, готове до випічки.
  • Ще однією перевагою суміші для печива з тріщинами по типу «Американо» є те, що вона зберігає свіжість готового продукту протягом усього терміну зберігання та продовжує його. Це тому, що суміш містить високоякісні інгредієнти, які запобігають черствінню печива. У результаті ви можете зберігати печиво довше, не турбуючись про його якість.
  • Крім того, суміш для печива забезпечує бездоганну якість продукту. Це критично важливо для будь-якого підприємства, яке хоче підтримувати постійну ідентичність бренду та репутацію якості.

Підсумовуючи, суміш для печива Колаген pro 5507  для приготування м'якого ароматного печива з тріщинами по типу «Американо» — відмінний вибір для тих, хто хоче розширити асортимент кондитерської продукції.

Завдяки простоті використання, незмінній якості та універсальності, він обов’язково стане основним продуктом будь-якої пекарні чи кондитерського підприємства. Так чому б не спробувати сьогодні і почати створювати смачне печиво з гарним мармуровим малюнком?

Ми цінуємо всіх наших партнерів і завжди готові до співпраці, пропонуючи вигідні умови та інноваційні технології, які зможуть стати важливою частиною вашого успіху. Переконайтеся в цьому самі!

ПопередняСуміші для мафінів - новинка асортименту
НаступнаКонсервант CITROFORT - новинка в асортименті Центру Харчових Технологій