tv_ru

Згущене молоко люблять і діти, і дорослі. І не дивно, так як вона має неповторний смак і консистенцію. Велика кількість людей додають цей продукт в каву і чай, хтось робить на її основі тортики і тістечка, а ще є такі, хто люблять її їсти ложками. Але мало хто з нас здогадується, що виробництво згущеного молока - це дуже непроста справа і вимагає знань і використання великої кількості технологічних процесів.

Проблеми у виробництві згущеного молока/h2>

Згущене молоко є продуктом, який має досить високі смакові якості. Крім цього в ньому знаходяться такі корисні вітаміни, як В1, В2, В12 і А. І саме це робить даний товар не просто дуже смачним, але і корисним.

Під час виробництва згущеного молока за класичною технологією, для виготовлення 1 тонни потрібно випарувати 2,6 тонни вологи. В даному випадку потрібно буде затратити 2 Гкал тепла. Це збільшує тривалість виготовлення продукту, грошові і трудовитрати. Але можна обійтися і без цього. За допомогою використання харчової добавки Колаген Pro у виробництві згущеного молока ви зможете отримати готовий продукт за один цикл, без тривалого процесу випарювання. При це варто відзначити, що для 1 тонни готової згущеного молока буде витрачатися близько 0,08 Гкал тепла.

Використовуючи у виробництві добавки для згущеного молока Колаген Pro 3305, ви зможете отримати на виході продукт відмінної якості і в кілька разів скоротити ресурси.

Добавки для згущеного молока потрібні, щоб:

 • ущільнити готову консистенцію;
 • надати майбутньому продукту звичний глянець;
 • виробляти згущене молоко без використання вакуум-випарних установок;
 • надати продукту смак натурального томління;
 • значно заощадити час і гроші, а також зменшити собівартість товару.

На що потрібно звернути увагу при виборі харчових добавок для виробництва згущеного молока

Перш ніж замовляти добавки вам необхідно буде знайти свого виробника. Того, який буде постачати вам товар в зазначені терміни, а сам його продукт буде безпечним і якісним.

Центр харчових технологій - це виробник харчових добавок та надійний постачальник харчових інгредієнтів для виробництва згущеного молока та інших добавок. Наші фахівці знають свою справу, як ніхто інший, і повністю віддані йому.

Чому варто замовляти у нас:

 • висока якість;
 • оптимальні ціни;
 • уважні менеджери;
 • великий вибір добавок;
 • сучасне виробництво;
 • інноваційні рецепти;
 • уважність до кожного клієнта.

Однією з наших переваг є те, що ми працюємо без посередників. Саме тому вартість і якість нашого продукту - найоптимальніші на ринку.

Як купити харчові добавки для згущеного молока

На нашому сайті представлена велика кількість різних харчових добавок, в тому числі добавки для виробництва майонезу та інші товари. Щоб зробити замовлення на нашому сайті вам потрібно визначитися з видом продукту і його кількістю. Далі ви можете зателефонувати за вказаними на сайті телефонами для того, щоб зробити своє замовлення.

Якщо ви сумніваєтеся і не знаєте, що саме замовити, також телефонуйте нам. Менеджери Центру харчових технологій допоможуть вам зробити правильний вибір і дадуть відповідь на всі хвилюючі вас питання.

Робіть замовлення на комплексні добавки для згущенки прямо зараз, і нехай ваше виробництво розквітає разом з нашим продуктом!

ПопередняПоздоровлення з новим 2023 роком та Різдвом Христовим!
НаступнаІнгредієнти для кондитерської промисловості - що залежить від якості харчових добавок