tv_ru

Згущене молоко є цінним і корисним продуктом, який можна використовувати як одразу в їжу, так і у вигляді напівфабрикату.

Методи виготовлення згущеного молока

Згущене молоко на підприємствах молочної промисловості виготовляється за двома технологіями: традиційним методом шляхом уварювання компонентів і методом змішування розрахункової кількості інгредієнтів суміші. Для останнього способу виробництва характерна необхідність використання стабілізаційних систем для розрахунку кількості інгредієнтів суміші.

Використання стабілізаторів для виготовлення згущеного молока необхідне при виготовленні методом змішування компонентів. Це необхідно для отримання однорідної гетерогенної суміші зі складним сировинним складом.

 Центр Харчових Технологій  розробив та впровадив у виробництво асортимент комплексних харчових добавок для виготовлення згущенного молока, серед яких стабілізатор для згущеного молока Колаген pro 3302.

Переваги стабілізаторів для виготовлення згущеного молока від Центру Харчових Технологій

  • Серія стабілізаторів «Колаген pro 3302» для згущеного молока дозволяє виробляти згущене молоко без вакуумно-випарних установок за спрощеною схемою.Застосування стабілізаторів для згущенного молока дозволить отримати готовий продукт із стабільною в'язкістю, еластичною, однорідною та гладкою текстурою, а також надасть продукту повноти смаку.
  • Не менш важливим є й те, що ці стабілізатори дозволять суттєво скоротити енергетичні та сировинні витрати, а також стабілізувати якість продукту протягом усього терміну придатності.
  • Дані стабілізатори дозволяють отримати готовий продукт з гладкою і глянсовою текстурою і консистенцією.

 

У асортименті НВП "Центр Харчових Технологій" для молочної промисловості  також комплексні харчові добавки для кисломолочних продуктів, м’яких сирів розсільної групи, для спреду, тощо. Детальніше можливо ознайомитися у каталозі продукції на нашому сайті.

ПопередняГотові рішення для виготовлення вершкового крем-сиру на зразок "Філадельфії"
НаступнаСмако-ароматичні суміші для супів та каш швидкого приготування