tv_ru

Всі, хто займається виробництвом сиру та сирних продуктів, знайомі з традиційним процесом виробництва. Однак додавання ароматичних добавок при виготовленні сиру може надати продукту родзинку і зробити його більш цікавим для покупця. У цій статті ми розглянемо використання ароматизаторів для виробництва різних типів сирів/ сирних продуктів.

Найголовніша вимога при виробництві сиру із застосуванням ароматичних композицій - додавання ароматизаторів не повинно погіршувати якість готового сиру.

Існують різні способи надання привабливого аромату сиру та сирним продуктам :

  • Один із способів полягає у додаванні ароматичних добавок, як натурального похождення та інших, у процесі виробництва сиру. Наприклад, у кисломолочний сир перед пресуванням можна додавати трави і спеції, а при виготовленні сичужних сирів процесі формування в сир можна додавати сухофрукти, горіхи. Цей метод дозволяє сиру вбирати аромати і рівномірно розподілятися аромату по готовому продукту.
  • Другий спосіб полягає у додаванні ароматичних добавок після або під час виготовлення сиру/сирного продукту. Цей метод включає покриття сиру ароматичними добавками або введення розчину в готовий продукт.

В асортименті "Центру харчових технологій" є кілька видів ароматичних добавок для сиру/ сирних продуктів:

  1. Концентрований рідкий аромат «АромаТех 7739» Аромат «Сир» - використовується для виготовлення як кисломолочних сирів, мяких сирів і сирних продуктів, так і твердих сирів.
  2. Порошкоподібний ароматизатор «АромаТех 7751» Аромат «Твердий сир» - використовується для сичужних/твердих сирів та сирних продуктів
  3. Порошкоподібний ароматизатор «АромаТех 7752» Аромат «Сир Філадельфія» - надає насичений смак та аромат м'якого сиру «Філадельфія».

Кожний із них використовуються для різних видів сирів, один для твердого сиру, інший для сичужного, третій для крем-сиру. Рідкі ароматичні добавки- більш насичені, сухі - менш концентровані. Наші технологи допоможуть вам підібрати потрібний аромат, виходячи з ваших потреб та побажань.

Що треба враховувати при виборі ароматичної добавки для сиру/ сирних продуктів:

  • При виборі ароматичних добавок важливо враховувати їхню сумісність із типом виготовляємого сиру.
  • Також важливо враховувати концентрацію ароматичних добавок, що додаються. Дуже сильний аромат сиру може призвести до незбалансованого та неприємного смаку. Тому рекомендується починати з невеликої кількості ароматичної речовиниі поступово збільшувати концентрацію, доки не буде досягнутий бажаний смак, а також притримуватися рекомендацій виробника.
  • Одним із важливих факторів, який слід враховувати, є термін придатності ароматизованих сирів та сирних продуктів. Додавання ароматизчних речовин може вплинути на термін придатності сиру, змінивши його склад та мікробіологічну стабільність. Тому дуже важливо проводити дослідження термінів придатності для визначення оптимальних умов та тривалості зберігання ароматизованого сирного продукту.

Таким чином, додавання ароматичних добавок під час виготовлення сиру може створити нові цікаві продукти з різними смаковими характеристиками. Обираючи ароматичні добавки для сирів від НВП «Центр харчових технологій», ви обираєте надійного партнера своєї професійної діяльності!

ПопередняІнгредієнти для кондитерської промисловості - що залежить від якості харчових добавок
НаступнаЗбільшення виходу сиру на 15-20% з використанням комплексних харчових добавок