tv_ru

Сьогодні на ринку дуже складно вибрати якісні харчові добавки для спреду, тому що з'явилося дуже багато виробників, яким дуже складно довіряти. Так що ж потрібно враховувати під час вибору добавок? Про це і поговоримо.

Особливості виготовлення спредів і роль добавок

Спред - це харчовий продукт, який виробляється на основі суміші молочних і рослинних жирів. Зазвичай, масова частка жиру досягає до 95%, але бувають і виключення. Виробник часто під час приготування спреда вибирає такий склад, який би в охолодженому вигляді набагато легше розмазувався, на відміну від натурального масла.

Суміші для виготовлення спредів дуже часто використовуються великими підприємствами, тому що вони допомагають зменшити час приготування і збільшити якість майбутнього продукту. Саме тому вони є в нашому асортименті, також, як і колаген pro для спредів.

Для чего потрібні суміші для виготовлення спредів

Добавки для спредів - це незамінні інгредієнти, які дозволяють зробити вихідний продукт смачніше, довговічніше і безпечніше для споживача. Головними їх особливостями виступають:

 • можливість стабілізації консистенції, а також подальше додання продукту еластичності;

 • зменшення порогу легкоплавкости спреда;

 • збільшення органолептичних показників готового продукту

  .

На що треба звернути увагу при при виборі харчових добавок для спредів 

Перш ніж замовляти добавки вам необхідно буде знайти свого виробника. Того, який буде постачати вам товар в зазначені терміни, а сам його продукт буде безпечним і якісним.

Центр харчових технологій - це надійний постачальник колаген Pro для спреду 6607/1 і інших добавок. Наші фахівці знають свою справу, як ніхто інший, і повністю віддані йому.

Під час приготування сумішей для спредів ми дотримуємося таких принципів:

 • безпечність – на нашому виробництві харчових добавок в Україне функціонує спеціальний контроль якості, завдяки якому вдається виключити можливий брак;
 • інноваційність - ми використовуємо найновіші технології, які дозволяють нам створювати якісний продукт;
 • унікальність - наші суміші розроблені за унікальним рецептом, який надає спреду неповторний смак і аромат.

Чи варто згадувати, що всі наші добавки були придумані висококласними фахівцями, професіоналами у своїй галузі. Саме завдяки їм на світ з'явилася можливість збільшення виходу сиру та багато іншого.

Як можна купити добавку для спреду

У Центрі харчових технологій ви можете придбати різні добавки для своїх кулінарних шедеврів. Купуючи у нас, ви отримуєте масу переваг:

 • надійну компанію-партнера з більш ніж 10-ти річним досвідом виробництва харчових добавок;
 • постійну консультаційну підтримку клієнтів;
 • товари відмінної якості без ГМО за вигідною ціною;
 • індивідуальний підхід до розробки продуктів, з урахуванням особливостей обладнання і побажань клієнтів.

Щоб купити продукцію, необхідно вибрати відповідний товар на нашому сайті і зателефонувати за вказаними на сайті телефонами. Далі з нашим менеджером ви зможете обговорити кількість товару, терміни і місце доставки.

Ми цінуємо всіх наших партнерів і завжди готові до співпраці. Ми пропонуємо вигідні умови та інноваційні технології, які повністю вас задовольнять і зможуть стати важливою частиною вашого успіху.

ПопередняЗустрічаємося в Києві - місце зустрічі змінити не можна!
НаступнаВикористання харчових добавок у виробництві сиру кисломолочного та м'якого сиру