tv_ru

Всім давно відомі корисні властивості кисломолочних продуктів. Сьогодні, як і багато років тому, вони застосовуються для поліпшення роботи шлунково-кишкового тракту і кишечника, для того, щоб зцілити крихкість кісток, а також від застуди, для омолоджуючих процедур і багато чого іншого. Значимість кисломолочної продукції сьогодні дуже велика, але ось складно в сучасному світі гарантувати те, що вони будуть натуральними і корисними.

Навіщо потрібні добавки Колаген Pro 2202 для виготовлення кефіру

Велика кількість виробників сьогодні у виготовленні своєї продукції використовують спеціальні комплексні закваски для кисломолочної продукції. Центр харчових технологій - це виробник харчових добавок, які дозволяють:

 • провести нормалізацію молочної суміші за вмістом у ній білка;
 • захистити молочний білок під час температурного впливу до його заквашування;
 • запобігти процесу синерезиса молочного згустку;
 • повністю забезпечити якість вихідного продукту;
 • збільшити термін зберігання кефіру і інший кисломолочної продукції;
 • оптимізувати вартість товарів.

Ми всім своїм клієнтам пропонуємо придбати якісні добавки для виробництва сметани і кефіру, які допоможуть вам вирішити поставлені завдання. Співпраця з нами має велику кількість переваг:

 • безпека - всі наші харчові добавки Колаген Pro для кефіру протестовані, мають спеціальний сертифікат якості і повністю безпечні для організму;
 • контроль якості - ми контролюємо всі виробничі процеси, що дозволяє нам випускати унікальний в своєму роді продукт;
 • вигідні умови - всім своїм клієнтам ми пропонуємо вигідні умови співпраці, дізнатися які ви можете, зателефонувавши за вказаними на сайті телефонами.

Як виробляються комплексні харчові добавки для йогурту

Центр харчових технологій виробляє оригінальні добавки для стабілізації кисломолочної продукції, які ви ніде не знайдете.

В нашій команді працюють фахівці своєї справи, які кожен день знаходяться в пошуках способів удосконалення товару і виробничого процесу. Ми орієнтовані на виготовлення товарів максимальної якості, який дозволить нашим партнерам випускати кисломолочну продукцію для всієї родини.

Всі наші співробітники постійно вдосконалюють свої знання. Ми маємо в своєму арсеналі спеціальні ліцензії, які підтверджують наш професіоналізм. У вироництві стабілізаторів нами використовуються сучасні технології та інноваційні розробки, які щодня нам допомагають випускати кращий продукт на ринку.

Як купити харчові добавки

Заказати добавки для вирлбництва спреду та інших товарів ви можете на сайті Центру харчових технологій. Для цього вам необхідно визначитися з типом товару, з його обсягом і зателефонувати за вказаними телефонами. Якщо у вас раптом залишилися питання, наші менеджери з радістю на них дадуть відповідь і дадуть повну консультацію щодо вибору товару.

Телефонуйте, якщо ви:

 • хочете поліпшити випускається продукт;
  маєте на меті по оптимізації вартості товару, що випускається;
  перебуваєте в пошуку надійного партнера з постачання харчових добавок;
  вже пробували наш продукт і бажаєте повторити замовлення.

Одним з наших переваг є те, що ми працюємо без посередників - всі наші виробничі потужності розташовані в Харкові. Саме тому вартість і якість нашого продукту - найоптимальніші на ринку. Замовляйте і переконайтеся в цьому самі!

НаступнаВикористання стабілізаторів для виготовлення згущеного молока