tv_ru

Сьогодні майонез дуже популярний, і на це є причини. По-перше, це смачно. А по-друге - універсально - їм можна заправляти велику кількість салатів, додавати його в маринад до м'яса та різні соуси.

 

Проблема. Стабилизація емульсії у виробництві майонезу

Головними інгредієнтами майонезу є: яєчний порошок, соняшникова олія, гірчиця і оцет. Всі ці речовини несуть організму незаперечну користь: масло є джерелом вітамінів F, E і бета-каротину, яєчний порошок - вітамінів А, групи B, лецитину, а гірчиця - вітамінів В1 і РР, мінеральних солей і ефірних масел. Але всі ці корисні властивості ми б ніколи не побачили, якби не була винайдена стабілізація майонезу при виробництві.

Щоб стабілізувати низько- і среднекалорійние майонезним емульсій стійкість на тривалий час, а також щоб оберегти їх від псування під час перепаду температури, при транспортуванні і при довгому зберіганні, необхідно використовувати спеціальні стабілізатори.

Фахівці центру харчових технологій винайшли добавки, які використовуються при виробництві майонезу. Вони є відмінним поєднанням білкової і гідроколлоідной складових. Добавки такого роду допомагають спростити технологічний процес виготовлення майонезу, а також повністю вирішує питання зі стабілізацією.

 

Переваги покупки харчових добавок для виробництва майонезу

Центр харчових технологій виробляє велику кількість різних інгредієнтів для виробництво йогуртів, а також майонезів різного типу. Купуючи наші товари, ви одержуєте велику кількість переваг:

  • висока якість виробів - ми контролюємо всі виробничі етапи для того, щоб ви отримували максимально корисний продукт;
  • відмінне обслуговування - якщо ви не можете вибрати необхідний товар, наші менеджери дадуть вам повну консультацію і допоможуть визначитися із замовленням;
  • вигідні умови співпраці - наші ціни та пропозиції вас приємно здивують.

Як можна купити добавки, які використовуються при виготовленні майонезу

У Центрі харчових технологій ви можете придбати різні харчові добавки.

Купуючи у нас, ви отримуєте масу переваг:

  • надійну компанію-партнера з більш ніж 10-ти річним досвідом виробництва харчових добавок;
  • товари відмінної якості без ГМО;
  • вигідні цінові умови;
  • постійну консультаційну підтримку;
  • індивідуальний підхід до розробки продуктів, з урахуванням особливостей обладнання і побажань клієнтів.

В нашій команді працюють фахівці своєї справи, які кожен день знаходяться в пошуках способів вдосконалення добавок, які використовуються при виготовленні майонезу, наприклад, Колаген Pro 6602 і виробничого процесу. Ми орієнтовані на виготовлення товарів максимальної якості, який дозволить нашим партнерам випускати корисну продукцію для всієї родини.

Щоб купити харчові добавки для майонезу та інших продуктів, вам необхідно вибрати відповідний товар на сайті виробника харчових стабілізаторів в Україні та зателефонувати за вказаними телефонами. Далі з нашим менеджером ви зможете обговорити кількість товару, терміни і місце доставки.

Ми цінуємо всіх наших партнерів і завжди готові до співпраці. Ми пропонуємо вигідні умови та інноваційні технології, які повністю вас задовольнять і зможуть стати важливою частиною вашого успіху. Ви можете переконатися в цьому самі!

ПопередняЗустрічаємося на виставці в Києві!
НаступнаТрансглютаміназа в харчовій промисловості